UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
seniorzy, blagam Was za różaniec i do Kościola, do Pana Boga, a nie do uniwersytetu III, czy IV wieku.
emeryt za 11 lat
seniorzy, blagam Was za różaniec i do Kościola, do Pana Boga, a nie do uniwersytetu III, czy IV wieku.
emeryt za 11 lat