UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
genialny koncert! co prawda chłopcy się trochę pogubili ale dało się chociaż ich pooglądać. nie zapomnę jak "normalni" panowie nie weszli do kibla przez cały czas gdy chłopco -dziewczynki się malowali w męskim kiblu :D haha