UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasi seniorzy to nie tylko ludzie starzy i chorzy a jeśli nudzisz się i jesteś samotny człowieku wstąp do Uniwersytetu III Wieku.

Pani Seniorkowa

Anuluj