UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Teleexpresie pokazano Elbląg w zajawce i kilkudziesięcio-sekundowej relacji z tego wydarzenia. Bardzo dobra promocja miasta!

Yunit

Anuluj