Fajny mecz. Ale chlopaki troche wiecej usmiechu i ruchu na boisku, bo momentami moglem zasnąć. kibicc
Fajny mecz. Ale chlopaki troche wiecej usmiechu i ruchu na boisku, bo momentami moglem zasnąć.