UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co budujemy teraz za panowania styropianowców---- zwp, zamech i inne djabli wzięli. a to się buduje to nedza styropianowa na kilka lat.
a co budujemy teraz za panowania styropianowców---- zwp, zamech i inne djabli wzięli. a to się buduje to nedza styropianowa na kilka lat.