UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gra bardzo dobrze zorganizowana. Wszystko szło sprawnie i bez problemów. Gratulacje i podziękowania dla osób zaangażowanych w przygotowanie tej zabawy- dzięki Wam świetnie spędziliśmy ten dzień i mogliśmy się nauczyć czegoś nowego. Oby więcej takich gier! :)

uczestnik

Anuluj