UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zwykle jakieś gamonie piszą jakies bzdury. .. a nie lepiej byłoby napisać, że dobrze że nikt nie ucierpiał? :)
mirabelka
jak zwykle jakieś gamonie piszą jakies bzdury. .. a nie lepiej byłoby napisać, że dobrze że nikt nie ucierpiał? :)
mirabelka