UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak zwykle jakieś gamonie piszą jakies bzdury. .. a nie lepiej byłoby napisać, że dobrze że nikt nie ucierpiał? :)

mirabelka

Anuluj