UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma na wystawie postaci Księżniczki Leyi, Lucka Skawakera, Hana Solo oraz robotów? Brak tu także Jabby znanego w całej galaktyce pirata :( Brak mi też Lorda Wadera. Siły dobra reprezentuję tylko mistrz Yoda :( A gdzie rycerze Jedi?
Generallo