UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma na wystawie postaci Księżniczki Leyi, Lucka Skawakera, Hana Solo oraz robotów? Brak tu także Jabby znanego w całej galaktyce pirata :( Brak mi też Lorda Wadera. Siły dobra reprezentuję tylko mistrz Yoda :( A gdzie rycerze Jedi?

Generallo

Anuluj