UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niesamowita wystawa. Byłem w szoku, jak zobaczyłem w drzwiach prawdziwego Szturmowca. Niesamowicie mili ludzie, modele wspaniałe. Dla mnie najlepszy był Yoda. Ciesze się, że w Elblągu wreszcie ktoś zrobiłe coś szalonnego i wspaniałego.
zwiedzający