UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niesamowita wystawa. Byłem w szoku, jak zobaczyłem w drzwiach prawdziwego Szturmowca. Niesamowicie mili ludzie, modele wspaniałe. Dla mnie najlepszy był Yoda. Ciesze się, że w Elblągu wreszcie ktoś zrobiłe coś szalonnego i wspaniałego.

zwiedzający

Anuluj