UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie coś w tym temacie wiadomo. Za te ustalenia i inicjatywę chwała panu posłowi Rybickiemu. Jego zewnętrzne spojrzenie na lokalne elblaskie sprawy jest bardzo potrzebne. Dzięki i proszę o jeszcze.

zaw

Anuluj