UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patalogiczną cio ta to ty jestes co roku jezdze na takie imprezy Ty pewnie buraki pod któryms z wierzowców pijesz LOL
ŻAL
Patalogiczną cio ta to ty jestes co roku jezdze na takie imprezy Ty pewnie buraki pod któryms z wierzowców pijesz LOL
ŻAL