UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy Gelert odda sprzęt kupiony przez Owsiaka. WOŚP tyle zainwestowała w ten oddział na Królewieckiej i były motylkowe oddziały i wiele innych akcji a teraz do likwidacji. To chyba źle przemyślane.


Anuluj