UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jaka następna akcja turystyczna będzie p. Rybickiego. Kogo teraz zaprosi z Warszawy do ELBLĄGA, żeby dokopać -komu ???? SWOIM!!!. .. .oby tak dalej a pociąg z numerem jeden się sam wykolei.

W trosce o POprawność

Anuluj