UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jaka następna akcja turystyczna będzie p. Rybickiego. Kogo teraz zaprosi z Warszawy do ELBLĄGA, żeby dokopać -komu ???? SWOIM!!!. .. .oby tak dalej a pociąg z numerem jeden się sam wykolei.
W trosce o POprawność