UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w końcu dyskutuje się i słucha lekarzy i pacjentów, cieszę się że zamiast likwidować zadłużoną jednostkę próbuje się ją reorganizować i nie będzie zwolnień, lekarze i tak pracują na kilku etatach, gorzej w przypadku likwidacji byłoby z pielęgniarkami i pozostałym personelem