UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cytuję :-"Oddział Pediatryczny zostanie przeniesiony ze Szpitala Wojewódzkiego do szpitala przy ul. Żeromskiego, ale dopiero wtedy, gdy w Szpitalu Miejskim zostaną stworzone warunki nie gorsze, niż są obecnie w Wojewódzkim. ". Niech Nowaczyk oddłuży szpital miejski przy Żeromskiego to wtedy możnapomyślec o tych przenosinach oddziału dziecięcego. lepiej niech będzie tak jak jest w wojewódzkim. PO co manipulować przy tym, skoro ten oddział w stanie obecnym dobrze funkcjonuje ?Czemu PO jeśli się czegokolwiek dotknie wszystko spieprzy ?jakoś nie widzę, by "Polska w budowie " była, lecz POpada w coraz wiekszą ruinę dzięki "wybitnym specom " od psucia wszystkiego.
florekPJN