UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miło poczytać o kimś, kogo mieszkańcy Elbląga lubili. Tym milej, że musiała to być osoba zasłużona dla miasta, skoro z takimi honorami obchodził urodziny. Wskażcie mi tylko jednego radnego wyzwolonej z komunizmu RP, o którym wypowiadano się w tak dobrym tonie.
AR_AR