UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak mówiłem czy ostatnim artykule, przy kolejnym, z tej serii podrzucasz linki z KL. Jakby to cokolwiek wnosiło do dyskusji. Kilka drobnych uwag: "ależ ja tego szamba nie czytam" jak można komentować coś czego się nie czytało?, jest to co najmniej dziwne. ."marzy się wam powrót do granic III rzeszy" Jakbyś posiadał ELEMENTARNĄ wiedzę historyczną, to byś wiedział, ze w czasach gdy powstawało to wydanie "Elbinger Neueste Nachrichten" [wrzesień 1913] coś takiego jak III Rzesza nie istniało. Wiem, dla Ciebie to mało istotny szczegół. Zawsze czekam na artykuły z tej serii, żeby dowiedzieć się, jak żyło się w dawnych czasach, poczytać komentarzy ludzi którzy mają coś do przekazania, i opowiedzenia, aż pojawiłeś się TY:) Proponuje innym którzy lubili tą lekturę, żebyśmy ignorowali te komentarze i nie wchodzi w dyskusję z osobą, która nawet nie raczy się podpisać. Jego jak każdego troll nie należy karmić, bo każda odpowiedz na jego post jest bez sensu, po co pisać z kimś kto nie potrafi nawet dyskutować? Pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki z KL, bo tylko to potrafisz wrzucać, choć widzę, że się rozwinąłeś, wrzucasz nie tylko z obozów które były na terenie okupowanej przez Niemców Polski. ..

janchrzan

Anuluj