UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno temu w Elblągu. .. radny Ziegler obchodził urodziny - a mnie, Polakowi mieszkańcowi tego miasta, gówno to obchodzi.


Anuluj