UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo kur. .. prawo jazdy powinno być wydawane terminowo! powyżej 50 roku życia badania okresowe powinny się odbywać co 2 lub 3 lata! a nie jedzie stary taki ślepy refleksu i wyobraźni zero a później że wypadki!!


Anuluj