UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kilka dni temu wracając z pracy po godz. 18 widziałem na ulicy Płk. Dąbka motocyklistę który urządził sobie zabawę pędząc na jednym kole


Anuluj