UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kilka dni temu wracając z pracy po godz. 18 widziałem na ulicy Płk. Dąbka motocyklistę który urządził sobie zabawę pędząc na jednym kole
kilka dni temu wracając z pracy po godz. 18 widziałem na ulicy Płk. Dąbka motocyklistę który urządził sobie zabawę pędząc na jednym kole