UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szacun dla wiedzy a z liścia dla półgłówków. Erg na prezydenta Elbląga bądź chociaż nominacja na konserwatora miasta. Ten facet czuje to miasto. Myślę że wtedy mielibyśmy starówkę z prawdziwego zdarzenia a nie steropianowo-klinkierowe barachło.
Staruch