UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szacun dla wiedzy a z liścia dla półgłówków. Erg na prezydenta Elbląga bądź chociaż nominacja na konserwatora miasta. Ten facet czuje to miasto. Myślę że wtedy mielibyśmy starówkę z prawdziwego zdarzenia a nie steropianowo-klinkierowe barachło.

Staruch

Anuluj