UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pokaż się "prawdziwy" Polaku. BTW, nie chciałbyś by Alstom pobudował parę domków ? Czytaj ze zrozumieniem i podziwiaj wiedzę erga.
No pokaż się "prawdziwy" Polaku. BTW, nie chciałbyś by Alstom pobudował parę domków ? Czytaj ze zrozumieniem i podziwiaj wiedzę erga.