UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No pokaż się "prawdziwy" Polaku. BTW, nie chciałbyś by Alstom pobudował parę domków ? Czytaj ze zrozumieniem i podziwiaj wiedzę erga.


Anuluj