UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty erg wyjedż czym prędzej do berlina i tam zamieszczaj swoje wypociny na temat Elbląga. Tu jest Polska i twoje zachwyty nad tym przedwojennym faszystowskim miastem nas nie interesują.


Anuluj