UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty erg wyjedż czym prędzej do berlina i tam zamieszczaj swoje wypociny na temat Elbląga. Tu jest Polska i twoje zachwyty nad tym przedwojennym faszystowskim miastem nas nie interesują.
ty erg wyjedż czym prędzej do berlina i tam zamieszczaj swoje wypociny na temat Elbląga. Tu jest Polska i twoje zachwyty nad tym przedwojennym faszystowskim miastem nas nie interesują.