UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny erg. - kanibalizm starego miasta w Elblągu trwał dzięki autorom powstania warszawskiego i późniejszego zniszczenia Warszawy przez hitlerowców. Zawsze są jakieś potrzeby pierwszoplanowe i takimi była odbudowa stolicy. Odnośnie ciasnych mieszkań to zapooznaj się z histrorią budownictwa w II RP i jak miezkali ludzie zwykłej pracy, niestety naród składa sie również ze sprzątaczek tokarzy, stolarzy i zwykłych sprzątaczy ulic a nie tylko z inteligencji. Możesz porównać to zresztą z obecnymi czasamiu gdzie mieszkania stoją puste ale niewielu ze zwykłych ludzi na nie stać.

karolus

Anuluj