UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

teraz na wszystko brak kasy. co było możliwe solidaruchy sprzedały. nie ma nawet kasy na załatanie dziur w jezdniach, a jak się naprawia oto przykład-ułożono nowy dywanik na odcinku ul skrzydlatej, tylko do połowy dalej natomiast pozostały dziury w jezdni a starczyło by te dziury zająć asfaltem a jest ich nie dużo-ale po co się wysilać, nie długo będzie zima to si ę dziury powiększą i będzie nowe trzy razy droższe zajęcie do firm. odcinek ul malborskiej do skrzydlatej głębokie dziury można oberwać zawieszenie samochodu nie ma komu naprawić a może należało by te dziurawe ulice oznakować w całym mieście. jesień na całego, zima za pasem, co będzie z tymi dziurawymi ulicami w przyszłym roku, może zdjąc dywanik asfaltowy i pozostawić kocie łby jak to uczyniono na jednej z ulic.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj