UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ci wspaniali niemcy co stworzyli dużo miejsc pracy i taki wspaniale budowle, stworzyli i to: http://www.youtube.com/watch?v=WNOzFZI2YEk&feature=related
ci wspaniali niemcy co stworzyli dużo miejsc pracy i taki wspaniale budowle, stworzyli i to: http://www.youtube.com/watch?v=WNOzFZI2YEk&feature=related