UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za komuny ludzie mieli pracę, od kiedy nastały sprzedajne fiu. .mamy tylko volksdojczowskie sentymenty i budy oklejone styropianem


Anuluj