UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za komuny ludzie mieli pracę, od kiedy nastały sprzedajne fiu. .mamy tylko volksdojczowskie sentymenty i budy oklejone styropianem
Za komuny ludzie mieli pracę, od kiedy nastały sprzedajne fiu. .mamy tylko volksdojczowskie sentymenty i budy oklejone styropianem