UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A KIEDY Elbląska Orkiestra Kameralna otrzyma do dyspozycji budynek Filharmonii Elbląskiej. KIEDY BUDOWA POlitycy w Elblągu. Co nie muzykalni, a na koncertach pełno. WSTYD.
A KIEDY Elbląska Orkiestra Kameralna otrzyma do dyspozycji budynek Filharmonii Elbląskiej. KIEDY BUDOWA POlitycy w Elblągu. Co nie muzykalni, a na koncertach pełno. WSTYD.