UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A KIEDY Elbląska Orkiestra Kameralna otrzyma do dyspozycji budynek Filharmonii Elbląskiej. KIEDY BUDOWA POlitycy w Elblągu. Co nie muzykalni, a na koncertach pełno. WSTYD.


Anuluj