UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg był zniszczony ale w latach 50-70 rozebrano bardzo dużo budynków międzinnymi koło kina syrena, traugutta czy starego miasta szkoda

666

Anuluj