UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg był zniszczony ale w latach 50-70 rozebrano bardzo dużo budynków międzinnymi koło kina syrena, traugutta czy starego miasta szkoda
666
Elbląg był zniszczony ale w latach 50-70 rozebrano bardzo dużo budynków międzinnymi koło kina syrena, traugutta czy starego miasta szkoda
666