UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dawno temu w Elblagu..powstalo nowe osiedle mieszkaniowe,a kilka lat póżniej powstalo i to : http://www.youtube.com/watch?v=WNOzFZI2YEk&feature=related


Anuluj