UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest piękny, nie wiem dlaczego ale ten odcinek Teatralnej bardzo przypomina mi Kraków, i dzielnice okolic Śródmieścia.

RRAfał

Anuluj