UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest piękny, nie wiem dlaczego ale ten odcinek Teatralnej bardzo przypomina mi Kraków, i dzielnice okolic Śródmieścia.
RRAfał
Jest piękny, nie wiem dlaczego ale ten odcinek Teatralnej bardzo przypomina mi Kraków, i dzielnice okolic Śródmieścia.
RRAfał