UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I komuchy pod przywództwem jakiegoś Smagały, Medarda Riefa itd. wysługiwały się towarzyszom Szmaciakom w "stolycy" i robierały "wredne, germańskie i faszystowskie Miasto Elbląg" - na "odbudowę Stolycy", która wnet stała się najbrzydszą "stolycą" w Europie. .. ..
Pomnik Soso w "stolycy"...