UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od września miały być " robione " ulice a póki co Nowaczyk nie robi nic! Słonina jaki był taki był ale coś się działo w tym elblągu!
od września miały być " robione " ulice a póki co Nowaczyk nie robi nic! Słonina jaki był taki był ale coś się działo w tym elblągu!