UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Solidaruchy posprzedawały za bezcen co się dało z czasów złej komuny a teraz bida panie. I Jaro winny i Tunio winny i reszta tej cudownej śmietanki. Poszły staruchy do lamusa a nie dorobek innych niszczyć.


Anuluj