UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Solidaruchy posprzedawały za bezcen co się dało z czasów złej komuny a teraz bida panie. I Jaro winny i Tunio winny i reszta tej cudownej śmietanki. Poszły staruchy do lamusa a nie dorobek innych niszczyć.
Solidaruchy posprzedawały za bezcen co się dało z czasów złej komuny a teraz bida panie. I Jaro winny i Tunio winny i reszta tej cudownej śmietanki. Poszły staruchy do lamusa a nie dorobek innych niszczyć.