UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
impreza na pewno świetna, nie byłem, ale cieszę się, że coś dzieje się w ELBLĄGU, KOCHAM TO MIASTO, to miasto ma szansę rozwoju-nie jest przereklamowane(jak trójmiasto), problem przekonać wszystkich pesymistów do zmiany zdania, jak się chce to się da, TO MIASTO STANIE NA NOGI
MITO