UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanko, nie mierz wszystkich jedną miarą- to że ktoś pije piwo nie oznacza, że jest pijakiem ( bo taką miarą może ktoś pomyśleć, że Ty jesteś pijakiem bo poszłaś na imprezę piwną :). Jakoś lata wstecz można było wejść z piwkiem i nie było pijaków a jeśli się trafił to w końcu od tego jest ochrona. W końcu to miała być Biesiada a nie potańcówka w podstawówce.

zawiedziony3

Anuluj