UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi się podobało. Doskonale sie bawiliśmy. .. Mało pijaków, bo nie wpuszczali z piwem:) Rudi był najlepszy, świetnie bawił publiczność, i w ogóle super. .. !!!!!
Elblążanka...
Mi się podobało. Doskonale sie bawiliśmy. .. Mało pijaków, bo nie wpuszczali z piwem:) Rudi był najlepszy, świetnie bawił publiczność, i w ogóle super. .. !!!!!
Elblążanka...