UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi się podobało. Doskonale sie bawiliśmy. .. Mało pijaków, bo nie wpuszczali z piwem:) Rudi był najlepszy, świetnie bawił publiczność, i w ogóle super. .. !!!!!

Elblążanka...

Anuluj