UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tez tak uważam, jest dobrze, byłem wczoraj na koncercie Zakopower, mało miejsca-owszem, ale koncert świetny i udział elbląskiej orkiestry to dobra promocja oby tak dalej.


Anuluj