UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tez tak uważam, jest dobrze, byłem wczoraj na koncercie Zakopower, mało miejsca-owszem, ale koncert świetny i udział elbląskiej orkiestry to dobra promocja oby tak dalej.
Ja tez tak uważam, jest dobrze, byłem wczoraj na koncercie Zakopower, mało miejsca-owszem, ale koncert świetny i udział elbląskiej orkiestry to dobra promocja oby tak dalej.