UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziadostwo organizacyjne -tak można skomentować krótko. Jarmark -dlaczego skupiony na jednej ulicy, ścisk, tłok utrudnienia w poruszaniu się. Starówka ma więcej ulic. Śmieci które wysypywały się zza małych koszy a MPO zapomniało by ktoś opróżniał na tej imprezie szybko kosze. Scena przy bramie stała więcej pusta bo zero występów. popieram wpis o kamerach internetowych. KIEDY wreszcie kamery w Elblągu będą nowoczesne i będą pokazywały piękno miasta. Następną wpadką była organizacja występów na podzamczu. Ktoś chyba zapomniał ilu mieszkańców mieszka w Elblągu i do tego przyjezdni. Fachowcy którzy obsługiwali telebim to już nigdy nie powinni pracować w tym fachu miał być telebim i tylko stał zero działania. Krótko na koniec jeśli w przyszłym roku ma tak być to przeznaczmy te pieniądze na posiłki dla dzieci bo w Elblągu nie ma fachowców od kultury i organizacji i innych spraw. WSTYD!!!!!


Anuluj