UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że coś się dzieje na Starówce Elbląskiej, ale jakie ogromne pieniądze to pochłonęło przez te dwa dni 200 tys. zł, to aż żal ściska serce !!!!
Dobrze, że coś się dzieje na Starówce Elbląskiej, ale jakie ogromne pieniądze to pochłonęło przez te dwa dni 200 tys. zł, to aż żal ściska serce !!!!