UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha jak takie retransmisje jak w Elblągu będą na Euro to ja dziękuję. No ale czego innego można się spodziewać po Elblągu :) To co jest na Bramie Targowej to nie kamera, tylko aparat fotograficzny, . który robi zdjęcie co 30 sekund. Nazywajmy rzeczy po imieniu!

bastek

Anuluj