UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naprawcie web-kamerę bo sie chyba zacięła i mało co widać w necie : http://www.worldcam.pl/3302,7,113,podglad.html Czemu jest statyczna i obraz odświeżany co 30 sek.Nie stać was na kamere panoramiczną ?

Web- cam

Anuluj