UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zawsze opowiadacie o tym co się wydażyło, szkoda że nie zapowiadacie takich imprez wcześniej. .. wiele osób by pojechało, ale skąd mamy o tym wiedzieć ? jak zwykle po czasie, eeeee tam z wami
zawsze opowiadacie o tym co się wydażyło, szkoda że nie zapowiadacie takich imprez wcześniej. .. wiele osób by pojechało, ale skąd mamy o tym wiedzieć ? jak zwykle po czasie, eeeee tam z wami