UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych dwóch poprzednich. Jesteście półmózgi i niedorozwoje. Przepraszam Cię za nich erg. Elblążanin z urodzenia i wychowania.

marienburgerdamm

Anuluj