UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tych dwóch poprzednich. Jesteście półmózgi i niedorozwoje. Przepraszam Cię za nich erg. Elblążanin z urodzenia i wychowania.
marienburgerdamm
Do tych dwóch poprzednich. Jesteście półmózgi i niedorozwoje. Przepraszam Cię za nich erg. Elblążanin z urodzenia i wychowania.
marienburgerdamm