UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polskość Elbląga do 1945 r. wyglądała ta jak ta blaszanka, czyli tzw. Pomnik Odrodzenia. .. .Ciekawe dlaczego 11 lipca 1920 roku nie było plebiscytu w Elblągu odnośnie jego przynależności do Polski ?

Powrót do ....?

Anuluj