UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polskość Elbląga do 1945 r. wyglądała ta jak ta blaszanka, czyli tzw. Pomnik Odrodzenia. .. .Ciekawe dlaczego 11 lipca 1920 roku nie było plebiscytu w Elblągu odnośnie jego przynależności do Polski ?
Powrót do ....?