UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam w nosie to portelowskie czapkowanie niemieckiej historii. Elbląg to polskie miasto dla którego historia zaczyna się od 1945 roku.

jeszcze Polska nie zginęla....

Anuluj