UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam w nosie to portelowskie czapkowanie niemieckiej historii. Elbląg to polskie miasto dla którego historia zaczyna się od 1945 roku.
jeszcze Polska nie zginęla....
mam w nosie to portelowskie czapkowanie niemieckiej historii. Elbląg to polskie miasto dla którego historia zaczyna się od 1945 roku.
jeszcze Polska nie zginęla....