UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ogólnie polecam ten plener wszystkim malarzom którzy mają coś do zaoferowania na tyle by prace stworzone cieszyły oko i duszę :)
ogólnie polecam ten plener wszystkim malarzom którzy mają coś do zaoferowania na tyle by prace stworzone cieszyły oko i duszę :)