UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
należy zauważać pozytywy bo w innym wypadku człowiek staje się ofiarą swego losu. a życie przecież jest takie piękne! co do pleneru to podziwiam takie inicjatywy. konstruktywne działanie jest przeze mnie jak najbardziej pozytywne.