UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

należy zauważać pozytywy bo w innym wypadku człowiek staje się ofiarą swego losu. a życie przecież jest takie piękne! co do pleneru to podziwiam takie inicjatywy. konstruktywne działanie jest przeze mnie jak najbardziej pozytywne.


Anuluj