UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takich artykułów na Portelu jest sporo. Przygnębiające jest to, że nie są one ani szczególnie czytane, ani komentowane. Dlaczego? Bo wciąż dla wielu z nas nieszczęścia innych (wypadki), możliwość "dołożenia" przeciwnikom politycznym czy danie upustu swoim frustracjom jest dużo bardziej atrakcyjne. To smutne. Szkoda, że tylko niewielu z nas potrafi po prostu komuś, kto wykonał kawał dobrej roboty, zwyczajnie pogratulować.
rozsądny