UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich artykułów na Portelu jest sporo. Przygnębiające jest to, że nie są one ani szczególnie czytane, ani komentowane. Dlaczego? Bo wciąż dla wielu z nas nieszczęścia innych (wypadki), możliwość "dołożenia" przeciwnikom politycznym czy danie upustu swoim frustracjom jest dużo bardziej atrakcyjne. To smutne. Szkoda, że tylko niewielu z nas potrafi po prostu komuś, kto wykonał kawał dobrej roboty, zwyczajnie pogratulować.

rozsądny

Anuluj